Figurka Asterix figure Artifis 8 cm

33.99

Odkryj kolekcjonerską figurkę „Artifis” o wysokości 8 cm! Świetna jakość i oficjalna licencja – idealna dla fanów Asterixa!

Producent:

Tematyka:

Typ Gadzetu: Mini Figurki

Na stanie

Add to Cart
33.99

🚚 Najszybsza dostawa w 6 dni roboczych

Darmowa dostawa od 299 zł

  • Tylko oryginalne i licencjonowane produkty
  • Bezpieczne i staranne pakowanie
  • Wysyłka z Polski
  • Gwarancja zadowolenia z zakupu
Szybkie i bezpieczne płatności

Asterix figure Artifis 8 cm to wyjątkowa figurka stworzona z myślą o prawdziwych fanach serii. Ta oficjalnie licencjonowana statuetka przedstawia kultową postać Artifisa, która ma około 8 cm wysokości. Wykonana z wysokiej jakości żywicy, gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd. Dzięki starannemu odwzorowaniu szczegółów, figurka idealnie nadaje się jako element kolekcji lub oryginalny prezent.

Cechy produktu:
Oficjalnie licencjonowana statuetka: zapewnia autentyczność i wysoką jakość.
Wysokość 8 cm: idealny rozmiar do wyeksponowania na półce lub biurku.
Wykonana z żywicy: materiały zapewniające długowieczność i odporność na uszkodzenia.
Szczegółowe wykonanie: każdy detal został starannie przemyślany, co czyni figurkę wyjątkową.

Dlaczego warto wybrać Asterix figure Artifis 8 cm? To nie tylko doskonała dekoracja, ale również element, który przywołuje wspomnienia z ulubionych przygód Asterixa i Obelixa. Idealna do kolekcjonowania lub jako prezent dla miłośników komiksów. Wzbogać swoją przestrzeń o tę unikalną figurkę, która z pewnością przyciągnie wzrok!

  • EAN: 3521320605432
  • Wiek: 3
  • Bezpieczeństwo:
    3+
    CE
    Ostrzezenie! Ryzyko zadlawienia. Male czesci
    UWAGA Nieodpowiednie dla dzieci w wieku ponizej 36 miesiecy.
  • Dystrybutor: Microids, 25 RUE OCTAVE LEMENUEL, 14 330 SAINTE MARGUERITE D'ELLE, Country: FR, Email: info@plastoy.net
  • Producent: Plastoy, 25 RUE OCTAVE LEMENUEL, 14 330 SAINTE MARGUERITE D'ELLE, Country: FR, Email: https://plastoy.fr/